best website software

O nás

Máme mnohaleté zkušenosti z velkých reklamních agentur, pracovali
jsme pro nadnárodní firmy a rozhodli jsme se zkušenosti, know how a roky strávené v agenturách přetavit v inovativní grafické studio, která bude poskytovat moderní servis v digitálním marketingu, takže jednoduše vymyslíme, jak nejlépe vaše podnikání dostat mezi lidi tak, aby jste byli vidět.
Sledujeme moderní trendy, umíme digitální kampaně, nízkonákladové videoreklamy, krátká videa bumper ads, microsites a další různé moderní digitální formáty, kterými obohacujeme naši tvorbu. Můžete od nás očekávat vždy kvalitně odvedenou práci.
Digitální marketing umíme připravit jak pro online v ČR, tak při exportu do zahraničí.

Videoreklama

Nízkonákladový videospot. Tento formát je vhodný, pokud chcete propagovat před dalšími videi na YouTube, Stream a dalších videí tematických online serverů. Videoreklama se přehraje nejčastěji před a nebo po videích, případně i přímo během nich. Po pěti sekundách může uživatel reklamu klasicky přeskočit.

Bumper ads reklama

Bumper ads,  jsou krátkým 6-ti vteřinovým formátem videoreklam, který vám umožní oslovit více zákazníků například z mobilních zařízení a posílit povědomí o značce. Tento formát použijte, chcete-li chtít oslovit široké spektrum zákazníků krátkým sdělením, které jim utkví v paměti. Zobrazuje se před jiným videem, v jeho průběhu nebo po jeho skončení.


PRACUJEME
V PROGRAMECH
ADOBE CREATIVE CLOUD 2018

K práci využíváme nejaktuálnější verze programů Photoshop,
Illustrator, InDesign, Premiere, After Effects, Animate, Muse,
Dreamweaver či Spark. Kombinací těchto tvůrčích nástrojů
můžeme tvořit velmi propracovaná, moderní a originální díla.